0,7*2,1-1,3/0,29-0,18*3,5

+3
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 20:47
    0
    1) 0,7*2,1 = 1,47

    2) 1,47-1,3=0,17

    3) 0,18*3,5=0,63

    4) 0,29-0,63 = - 0,34

    5) 0,17: (-0,34) = - 0,5