7*4/34=

7/15*3=

8/13*26=

+1
Ответы (2)
  1. 25 июля, 12:57
    0
    28/34=14/17

    7/15*3=7/5

    8/13*26=16
  2. 25 июля, 15:36
    0
    1. 14/17

    2. 1 2/5

    3. 16