2) - х = 0,8 4) - Х = 5/6-1/9 6) - Х = 3/8 + 1/6

+1
Ответы (1)
  1. 31 июля, 00:40
    0
    2). - х=0,8 х=-0,8

    4). - х=5/6-1/9=15/18-2/18=13/18 х=-13/18

    6). - х=3*8+1/6=9/24+4/24=13/24 х=-13/24