66*7 + 88 - (63*2) = ?

+4
Ответы (2)
  1. 22 мая, 02:58
    0
    1) 63*2=126

    2) 66*7=462

    3) 462+88=550

    4) 550-126=424
  2. 22 мая, 05:43
    0
    66*7 + 88 - (63*2) = 462+88-126=424