6177 / (1 + х) = 7690 / (1+х)

+2
Ответы (1)
  1. 8 июля, 13:56
    0
    6177 (1+x) = 7690 (1+x)

    6177 + 6177 - 7690x = 7690

    -1514x = 1513

    x = - 1