15 - (11-5) ; 15 - (12-5) ;

+4
Ответы (2)
  1. 31 июля, 14:28
    0
    15 - (11 - 5) = 15 - 6 = 9

    15 - (12 - 5) = 15 - 7 = 8
  2. 31 июля, 15:40
    0
    15 - (11-5) = 15-6=9

    15 - (12-5) = 15-7=8