27:3•5 + (35:5) =

93-4•7=

(25+29) : 9=

72:9•7=

+4
Ответы (1)
  1. 4 августа, 14:01
    0
    27:3*5 + (35:5) = 9*5+7=45+7=52.

    93-4*7=93-28=65.

    (25+29) : 9=54:9=6.

    72:9*7=8*7=56.