8 1/2-1/4; 5 1/3-2/9; 7 3/8-1/4;

+2
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 05:21
    0
    8 1/2-1/4=8 2/4-1/4=8 1/4

    5 1/3-2/9 = 5 3/9-2/9=5 1/9

    7 3/8-1/4=7 3/8-2/8=7 1/8