Отметьте на координатном луче число 1 1/2,1/3,1/4,3/5.

+5
Ответы (1)
  1. 20 января, 08:47
    0
    1/2 = 0.5

    1/3 = 0.3

    1/4 = 0.25

    3/5 = 0.6