09• (-0,2) - 0,6• (-0,2)

+1
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 15:09
    0
    0,9• (-0,2) - 0,6• (-0,2) = - 0,18+0,12=-0,06

    Ответ:-0,06