1 2/9-1 1/3 + 1 5/18

+3
Ответы (1)
  1. 7 октября, 17:12
    0
    1 2/9-1 1/3+1 5/18=1 4/18-1 6/18+1 5/18=-2/18 + 1 5/18 = 3/18