A) (1/2+1/4-2/5) : 4/5=

б) (1/3+1/4) : (2-5/6) =

+5
Ответы (1)
  1. 5 июня, 16:33
    0
    А) 7/20: 4/5 = 7/16

    б) 7/12:1 1/6 = 1/2