1 1/4 + 1 2/3 : 2 2/9 =

+4
Ответы (1)
  1. 17 марта, 12:32
    0
    1) 1 2/3:2 2/9=5/3*9/20=3/4

    2) 1 1/4+3/4=1 4/4=2

    Ответ: 2