96-4*12+42 62:31+46-40 84:84+23*0

+3
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 10:19
    0
    1) 4*12=48. 1) 62:31=3. 1) 84:84=1 2) 96-48=48. 2) 3+46=49. 2) 23*0=0 3) 48+42=90. 3) 49-40=9. 3) 1+0=1