13/58 + 21/58 - m=6/29

+1
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 23:57
    0
    -m=6/29-13/58-21/58

    -m=12/58-13/58-21/58

    -m=-22/58

    m=22/58

    m=11/29