4/9 + 1 2/3 + 2 5/9 + 1/3=?

1 3/10+1/4+2 7/10+3/4=?

+3
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 01:13
    0
    1) 4/9 + 1 2/3 + 2 5/9 + 1/3=45//9=5

    2) 1 3/10+1/4+2 7/10+3/4=33/10+27/10+1/4+3/4=6+1=7