14 (2 у-3) - 5 (у+4) = у+5) + 5 у

+3
Ответы (1)
  1. 31 июля, 22:54
    0
    28 у-42-5 у-20=6 у+5

    23 у+6 у=5+42+20

    29 у=67

    нет решений