37+84:4-29=

91:7-6+99=

6*9+96:8=

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 22:37
    0
    37+84:4-29 = 37+21-29 = 29

    91:7-6+99 = 13-6+99=106

    6*9+96:8 = 54+12=66