1.003 (0,5 : 1,25 + 7/5 : 1,4/7 - 3/11) ∙ 3 сколько

+4
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 12:03
    0
    0,5 : 1,25 = 0.4

    7/5 : 1,4/7=66.4-3/11=337/55

    0.09*337/55=3033/5500