7*2/3+7*1/2+7*5/6 ...

+5
Ответы (1)
  1. 22 марта, 16:43
    0
    7*2/3+7*1/2+7*5/6=14/3+7/2+35/6 = 2*14+3*7+35=28+31+35 = 94