1,3*0,45*7,2/1,5*1,2*0,65

+4
Ответы (1)
  1. 12 октября, 17:41
    0
    1,3/0,65=2:

    0,45/1,5=0,9/0,3=3

    7,2/1,5=6

    2*6*3=36