Вычисли3/10+4/10; 13/40-8/40; 11/15+3/15

+1
Ответы (1)
  1. 1 октября, 02:59
    0
    3/10 + 4/10=7/10

    13/40 - 8/40=5/40=1/8 сократили дробь на 5

    11/15+3/15=14/15