3/10+1/7 9/25+2/5 1/25+3/25

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 16:53
    0
    3/10+1/7=21/70+10/70=31/70 9/25+2/5 = 9/25+10/25=19/25 1/25+3/25=4/25