1/2*5+1/5*8+1/8*11+1/11*14+1/14*17

+4
Ответы (1)
  1. 3 октября, 21:50
    0
    1) 1/2*5=2.5

    2) 1/5*8=1.6

    3) 1/8*11=1.375

    4) 1/11*14=1.273

    5) 1/14*17=1.214

    6) 2.5+1.6+1.375+1.273+1.214=7.96 (можна округлити до 8) = 8