26:26•18+25-30•2-20 + (50-10) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 17 марта, 03:49
    0
    1. 26:26=1 2. 18+25=43 3. 30*2=60 4. 43-60=-17 5. - 17-20=-37 6. - 37+50=13 7. 13-10=3 Ответ: 3