5,6 + (12+7,4) =

4,3 + (3,7-8) =

+3
Ответы (1)
  1. 2 октября, 08:39
    0
    5,6 + (12+7,4) = 5,6+19,4=25

    4,3 + (3,7-8) = 4,3-4,3=0