88:22=

99:33=

72:4-8*2=

96:8+3*7=

13 * (87-82) =

44: (36+8) =

+1
Ответы (2)
  1. 8 июля, 19:48
    0
    99:33=3

    72:4-8*2=2

    88:22=4

    96:8+3*7=33

    13 * (87-82) = 65

    44: (36+8) = 1
  2. 8 июля, 20:17
    0
    88:22=4

    99:33=3

    72:4-8*2=2

    1) 72:4=18

    2) 8*2=16

    3) 18-16=2

    96:8+3*7=33

    1) 96:8=12

    2) 3*7=21

    3) 12+21=33

    13 * (87-82) = 65

    1) (87-82) = 5

    2) 13*5=65

    44: (36+8) = 1

    1) (36+8) = 44

    2) 44:44=1