2 тыс · 2 = 2000· 2 = 4000 ·3 = 4 : 2 = 4000: 4 = 8000:4=

+1
Ответы (1)
  1. 4 октября, 08:42
    0
    2 000 * 2 = 4 000

    4 000 * 3 = 12 000

    4/2=2

    4 000 / 4 = 1 000

    8 000 / 4 = 4 000