42:1 3/4 - 15,6+1 2/3

+1
Ответы (1)
  1. 23 октября, 22:40
    0
    42 : 1 3/4 - 15,6 + 1 2/3 = 10 1/15

    1) 42:1 3/4 = 24

    2) 24-15,6 = 8,4

    3) 8,4+1 2/3 = 10 1/15