1/21*7.47+1/21*5.63+13.1*20/21

+1
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 03:33
    0
    1/21 * 7,47 + 1/21 * 5,63 + 13,1 * 20/21 1/21 (7,47 + 5,63) + 13,1*20/21 =

    1 / 21 * 13,1 + 13,1 * 20/21 = 13,1 (1/21 + 20,21) = 13,1 * 1 = 13,1