23/75 + (4/25+8/15) + 8/91

+3
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 04:47
    0
    1. 23/75 = (23//75)

    2. 4/25=0.16

    3. (23//75) + 0.16 = (7//15)

    4. 8/15 = (8//15)

    5. (7//15) + (8//15) = 1

    6. 8/91 = (8//91)

    7. 1 + (8//91) = (99//91)