84-45+9 - (17+29) = 57 + (90-54) + 35:7 = 38+20:4-9-4 = 45-6•3+30:5=

+1
Ответы (1)
  1. 9 августа, 22:22
    0
    84-45+9 - (17+29) = 2

    57 + (90-54) + 35:7=98

    38+20:4-9-4=21

    45-6•3+30:5=33