82 - (17+37) + 28 - (91-76)

+3
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 10:32
    0
    82-57+28-15=25+13=38
  2. 29 ноября, 11:19
    0
    82 - (17+37) + 28 - (91-76) =

    82-54+28-21=

    28+7=35