12+27+42+57+33+38+43+48?

+1
Ответы (1)
  1. 18 октября, 08:00
    0
    12+27=39

    39+42=81

    81+57=138

    138+33=171

    171+38=209

    209+43=252

    252+48=300

    12+27+42+57+33+38+43+48=300