А) 5,8 - 16,2 + 9,5 - 3,4=

+4
Ответы (1)
  1. 5 марта, 01:02
    0
    1) 5,8 - 16,2 = - 10,4

    2) 9,5 - 3,4 = 6,1

    3) - 10,4 + 6,1 = - 4,3