18-10 5/6*1 13/35+6 5/4

+2
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 20:29
    0
    10 5/6*1 13/35=65/6*48/35=104/7=14 6/7

    18-14 6/7=3 1/7

    3 1/7+6 5/4=3 4/28+6 35/28=9 39/28=10 11/28