4/45: (12/25-4/15) + 15/16*4/15

+2
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 03:06
    0
    1) 12/25-4/15=16/75

    2) 4/45:16/75=5/12

    3) 15/16*4/15=1/4

    4) 5/12+1/4=2/3

    Вот