26+__ : 7=32 38-__ : 6=32 __-35:7=32 __+48:6=32

+2
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 12:57
    0
    26+42/7=32

    27-35/7=32

    24+48/6=32

    38-36/6=32
  2. 2 ноября, 14:04
    0
    32-26=6 6*7=42 26+42:7=32

    38-32=6 6*6=36

    35:7=5 32-5=27