18 14/6 - (3,06: 7 1/2 + 3 2/5*0,38) * (19-2 3/8*5 1/3)

+3
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 19:30
    0
    32 - (3.06/8+5*0.38) * (19-5*6) = 32 - (0/3+1/9) * 19-30) = 32 - (2/2 * (-11)) = 32 - (-24/2) = 56.2