7,2 у-3,1=4,3 у+5+2,9 у

+1
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 02:42
    0
    7,2 у-3,1=4,3 у+5+2,9 у

    7,2y-4,3y=3,1+5

    2,9y=8,1

    y=8,1:2,9

    у=2,79

    Ответ: 2,79