2875270:703 + (1499*508-448560:712) =

+4
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 07:55
    0
    2875270 / 703 + (1499 * 508 - 448560 / 712) = 764952

    1499*508=761492

    448560/712=630

    761492-630=760862

    2875270/703=4090

    4090+760862=764952