2/5+1/5=

8/17+5/17=

7/9+2/9=

+2
Ответы (2)
  1. 29 июня, 16:11
    0
    2/5+3/5=2+3/5=5/5=1

    8/17+5/817=8+5/17=13/17

    7/9+2/9=7+2/9=9/9=1
  2. 29 июня, 17:09
    0
    2/5+1/5=3/5

    8/17+5/17=13/17

    7/9+2/9=9/9=1