12 - (18-9) =

16 - (12-7) =

+5
Ответы (2)
  1. 12 мая, 23:58
    0
    =12-18+9=-6+9=3

    =16-12+7=4+7=11
  2. 13 мая, 00:05
    0
    12 - (18-9) = 3

    16 - (12-7) = 11