17,39: (15-14,26) - 6:12,5

+3
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 13:23
    +1
    17,39: (15-14,26) - 6:12,5=23,02

    1. 15-14,26=0,74

    2. 17,39:0,74=23,5

    3. 6:12,5=0,48

    4. 23,5-0,48=23,02