78-72-62*4 = 37+25-15*4 = 49-64-44%2 = 54%9+8*5 = 32%8+6*7 = 36%4+7*8 = 80%10*8 = 50%10*5 = 60%2*5=

+5
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 22:46
    0
    78-72-62*4=-242

    36%4+7*8=65

    37+25-15*4=2

    80%10*8=64

    49-64-44%2=-37

    50%10*5=25

    54%9+8*5=46

    60%2*5=150

    32%8+6*7=46
  2. 9 ноября, 00:41
    0
    78-72-62*4 = - 242

    37+25-15*4=2

    49-64-44%2 = - 15

    54%9+8*5=40

    32%8+6*7=42

    36%4+7*8=56

    80%10*8=0

    50%10*5=0

    60%2*5=0