1 485:5*4 = 2 496:8*7 = 9 999:9*8=

+4
Ответы (2)
  1. 14 июля, 16:45
    0
    1. 1 485/5*4 = 1188

    2. 2 496/8*7 = 2184

    3. 9 999/9*8 = 8888
  2. 14 июля, 16:51
    0
    1485/5*4=1188, 2496/8*7=2184, 9999/9*8=8888