Назови числа и запиши их цифрами

1 дес. 1 ед

4 дес. 4 ед

7 дес. 7 ед

2 дес. 2 ед

5 дес. 5 ед

8 дес. 8 ед

3 дес. 3 ед

6 дес. 6 ед

9 дес. 9 ед

+1
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 11:49
    0
    1 дес. 1 ед=10+1=11

    4 дес. 4 ед=40+4=44

    7 дес. 7 ед=70+7=77

    2 дес. 2 ед=20+2=22

    5 дес. 5 ед=50+5=55

    8 дес. 8 ед=80+8=88

    3 дес. 3 ед=30+3=33

    6 дес. 6 ед=60+6=66

    9 дес. 9 ед=90+9=99
  2. 10 апреля, 12:40
    0
    1 дес. 1 ед=11

    4 дес. 4 ед=44

    7 дес. 7 ед=77

    2 дес. 2 ед=22

    5 дес. 5 ед=55

    8 дес. 8 ед=88

    3 дес. 3 ед=33

    6 дес. 6 ед=66

    9 дес. 9 ед = 99