13 + (-7) =

-40+30=

-15+20=

70 + (-130) =

-7.6+8.9=

-8+11.2=

2 + (-0.24) =

0.8 + (-1.9) =

+3
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 18:00
    0
    13 - 7 = 6

    -40 + 30 = - 10

    -15+20=5

    70 + (-130) = 70-130 = - 60

    -7,6+8,9=1,3

    -8+11,2 = 3,2

    2 + (-0,24) = 2-0,24=1,76

    0,8 + (-1,9) = 0,8-1,9=1,1
  2. 8 апреля, 18:44
    0
    6 - 10 5 - 60 1.3 3.2 1,76 - 1.1