3/4+5/8=; 2/5+7/15=; 7/16+1/4=; 2/7+1/3=; 5/18+2/3=; 5/6+7/8=; 5/6+2/9=; 1/4+2/5=

+4
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 20:24
    0
    3/4+5/8 = 11/8

    2/5+7/15 = 13/15

    7/16+1/4=11/16

    2/7+1/3=13/21

    5/18+2/3=17/18

    5/6+7/8=41/24

    5/6+2/9=19/18

    1/4+2/5=13/20