37 * (17-24) - 37 * (17-34) =

+1
Ответы (2)
  1. 18 января, 07:03
    0
    17-24=-7

    37*-7=-259

    17-34=-17

    37*-17=-629

    -259 - (-629) = 370
  2. 18 января, 07:38
    0
    1) 17-24=-7

    2) 37*-7=-259

    3) 17-34=-17

    4) 37*-17=-629

    5) - 259+629=370